herb BIP - Urząd Miejski w Gryficach

www.gryfice.eu

Skład Obwodowych Komisji Wyborczych na Wybory Prezydenckie w dniu 9 października 2005 r.


O G Ł O S Z E N I E

Burmistrz Gryfic podaje do wiadomości publicznej składy osobowe Obwodowych Komisji Wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 9 października 2005 r. powołane zarządzeniem Nr 399/2005 z dnia 16 września.2005 r.

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 1 - Spółdzielnia Mieszkaniowa , ul. Jana Dąbskiego 48 w Gryficach

  1. Arendt Danuta- z urzędu

  2. Jamroz Adam

  3. Roszyk Wiesława

  4. Adamczyk Ewa

  5. Strugacz Katarzyna

  6. Krawczyk Zofia

  7. Frączek Zofia

  8. Makusz Władysław

  9. Nogalski Arkadiusz Marian

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 2 - Szkoła Podstawowa Nr 3 , ul. Rodziewiczówny 3 w Gryficach

  1. Białas Bronisław- z urzędu

  2. Janczewska Jolanta

  3. Dzielińska Marzena

  4. Wolski Józef

  5. Jasiński Jerzy Wojciech

  6. Partyka Zdzisław

  7. Kufel Alicja Barbara

  8. Kamińska Barbara

  9. Nogalski Jerzy Antoni

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 3 - Szkoła Podstawowa w Górzycy

  1. Fornal Marek- z urzędu

  2. Kozak Stanisława

  3. Jurkowski Marek

  4. Krysiak Joanna

  5. Jaślan Henryk

  6. Maksymiuk Kazimierz

  7. Halak Anna

  8. Guziel Łukasz

  9. Fornal Anna

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 4 - Gimnazjum Nr 2 , ul. 3 Maja 8 w Gryficach

  1. Stolarska Alina- z urzędu

  2. Bzdurska Teresa

  3. Rytwińska Anna

  4. Dylewski Łukasz

  5. Ewertowski Krzysztof

  6. Jancz Krystyna

  7. Oszuścik Bożena

  8. Warsiński Mieczysław

  9. Dąbrowska Bożena

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 5 - Gryficki Dom Kultury w Gryficach

  1. Szuster Róża- z urzędu

  2. Koziorowski Leopold

  3. Suski Stanisław

  4. Wyskwar Justyna

  5. Wójcik Henryka

  6. Bezczyński Paweł

  7. Szczepanik Andrzej

  8. Pinczewski Andrzej

  9. Zając Danuta

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 6 - Przedszkole w Trzygłowie

  1. Skibicka Teresa- z urzędu

  2. Dżuman Małgorzata Barbara

  3. Głos Marek

  4. Witkowski Ryszard

  5. Matuszewski Kazimierz

  6. Siewicz Agnieszka

  7. Bałasz Anna

  8. Sikorska Ewelina

  9. Simiński Mariusz

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 7 - Budynek świetlicy w Świeszewie

  1. Hryszkiewicz Edyta- z urzędu

  2. Dżuman Paweł

  3. Harasimowicz Krzysztof

  4. Romanowicz Marek

  5. Szczepańska Marzena

  6. Zińczuk Krystyna

  7. Seweryn Marek

  8. Nicek Dariusz

  9. Wojciechowska Krystyna

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 8 - Szkoła Podstawowa Nr 3 , ul. Rodziewiczówny 2 (były OSIR)

  1. Kubalica Andrzej- z urzędu

  2. Janczewski Krzysztof

  3. Dzielińska Halina

  4. Kopczyńska Krystyna

  5. Jancz Jan

  6. Ruta Joanna

  7. Zielińska Elwira

  8. Rola Sławomir

  9. Szamałek Marian

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 9 - Gimnazjum Nr 1 Piłsudskiego 1 w Gryficach

  1. Tumanowicz Stanisława- z urzędu

  2. Przęzak Marcin

  3. Wiznerowicz Natalia

  4. Adamus Anna

  5. Matuszewski Dariusz

  6. Sienkiewicz Andrzej

  7. Balicka Marianna

  8. Gajewska Wanda

  9. Włodarczyk Małgorzata

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 10 - Szkoła Podstawowa w Prusinowie

  1. Winnicka Elżbieta- z urzędu

  2. Dżuman Agnieszka Paulina

  3. Kusy Zenon

  4. Blumensztain Włodzimierz

  5. Butyńska Joanna

  6. Bielicki Paweł

  7. Koziorowska Cecylia

  8. Bidler Ryszard

  9. Szeweła Bogusław

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 11 - Dom Pomocy Społecznej ul. Kościuszki 35 w Gryficach

  1. Adamus Eugeniusz- z urzędu

  2. Wiszniewska Beata Magdalena

  3. Domagalska Irena

  4. Borkowski Sławomir

  5. Piętal Wioletta

  6. Kawczyńska Agnieszka

  7. Reszka Władysław

  8. Chojnacki Marcin

  9. Salmonowicz Bożena

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 12 - Szkoła Podstawowa Nr 4 , ul. Sienkiewicza 10 A w Gryficach

  1. Pietrzak Małgorzata- z urzędu

  2. Radecka Danuta

  3. Żelaznowski Tadeusz

  4. Kulikowski Leon

  5. Staniszewski Adam Andrzej

  6. Zemska Ewa

  7. Figaj Marcin

  8. Pawlik Anna

  9. Kościelna Ewa

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 13 - Świetlica w Rybokartach

  1. Pawłowska Bożena- z urzędu

  2. Przęzak Kazimierz

  3. Szeterlak Mariusz

  4. Drobysz Monika

  5. Mydlarski Mieczysław

  6. Chłopik Jacek

  7. Sienkiewicz Maria

  8. Wojciechowska Irena

  9. Aleńkuć Sławomir

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 14 - Szpital w Gryficach

  1. Krawiec Zbigniew- z urzędu

  2. Jasiewicz Wiesława

  3. Kusy Wiesław

  4. Kowalczyk Urszula

  5. Kołodziejczyk Ryszard

  6. Szeląg Łukasz

  7. Wawrzyniak Judyta

  8. Zając Wioletta

  9. Błysz Małgorzata

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 15 - DPS ul. Kościuszki 71

  1. Kraus Dorota- z urzędu

  2. Jasiewicz Agata

  3. Grześkowiak Leokadia

  4. Kmieć Walentyna

  5. Matuszewski Paweł

  6. Szeląg Piotr

  7. Brzozowski Zdzisław

  8. Łebedyńska Władysława

  9. Szymańska Edyta

1

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Daniel Igielski 19-09-2005 13:38
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 19-09-2005
Ostatnia aktualizacja: - 19-09-2005 13:38