herb BIP - Urząd Miejski w Gryficach

www.gryfice.eu

Zarządy i Rady Osiedli Miasta Gryfice 2011-2015

 

ZARZĄDY I RADY OSIEDLI MIASTA GRYFICE

 

kadencja 2011-2015

Lp.

Osiedle

Skład Zarządu Osiedla , imię i nazwisko przewodniczącego,

dane do kontaktu

Członkowie Rady Osiedla

(bez osób wchodzących w skład zarządu)

1.

Nr 1

Zbigniew Prośniewski- przewodniczący

91-384-87-94

Marek Maśko

Leszek Nowak

Ryszard Chmielowicz

Jan Nocko

Justyna Nowak

Włodzimierz Kowalski

Kazimierz Michalak

Stanisław Hamadyk

Zbigniew Nowak

Wiesław Pietrzak

Anna Prośniewska

Bartosz Uldynowicz

Bernard Kijowski

Jacek Bielicki

2.

Nr 2

Przemysław Kubalica - przewodniczący

91-384-26-28

Danuta Bezczyńska

Tadeusz Wierzchowski

Adam Jamróz

Łukasz Zwierzchowski

Walenty Kulikowski

Dorota Dylewska - Zwierzchowska

Henryka Zygmanowska

Wanda Bezoń

Dorota Trzaska

Gabriela Nauman

Piotr Szeląg

Andrzej Chojnacki

Włodzimierz Nowak

Olga Bezczyńska

3.

Nr 3

Czesław Marzec- przewodniczący

609 653 023

Damian Syjczak

Krzysztof Stachowiak

Romuald Podmokły

Janina Grochowicz

Krzysztof Kotyla

Stefan Sołowiej

Władysław Makusz

Witold Jabłonowski

Karina Markowska

Mieczysław Warsiński

Wanda Piwoni

Krzysztof Tokarczyk

Krystyna Symonowicz

Teresa Szewczyk

 

4.

Nr 4

Teresa Domagalska - przewodnicząca

91 38 429 19

Janusz Lubczyński

Leszek Czajkowski

Franciszek Kaszczyszyn

Milena Kopytiuk

Zofia Ciasnocha

Wiesław Malaca

Krzysztof Sadowski

Waldemar Wawrzyniak

Henryk Jaślan

Zofia Brzozowska

Zdzisław Krzywak

Grzegorz Dzięgielewski

Bogusław Bakalarski

Eugeniusz Rozbicki

 

 

Osiedle Nr 1

 

Ul.Nowy Świat (od torów do ul. Niechorskiej), Rapackiego, 6.Marca, Barakowa, Błonie, Gdańska, Gdyńska, Grunwaldzka, Łąkowa, Niechorska, Ks. St. Ruta( od torów do ul. Sienkiewicz), Obrońców Westerplatte, Orkana, Piaskowa, Podwiejska, Pomorska, Mała, Sopocka, Zielona, Słoneczna, Średnia, Reymonta, Sienkiewicza, Prusa, Konopnickiej, Żeromskiego, Wybudowanie, Cicha, Kaliska, Kraszewskiego, Asnyka, Palińskiego, Tuwima, Wańkowicza, Przestrzenna, Reja, Witosa, Brylantowa, Bursztynowa, Perłowa, Rubinowa, Szafirowa, Szmaragdowa i Turkusowa.

Osiedle Nr 2

Ul.Ks. St. Ruta (od ul. Niepodległości do torów), Wojska Polskiego, Strzelecka, Młyńska, Niepodległości, Podgórna, Wałowa, Plac Zwycięstwa, Mickiewicza, 3 Maja, Pocztowa, Kościuszki, 11.Listopada, Kamieńska, Trzygłowska, Wysoka Brama, Starogrodzka, Zdrojowa, Dworcowa, Ogrodowa, Wiśniowa, Irysowa, Osada Zdrój, Niekładzka, Marszałka Piłsudskiego, Cukrownicza, Armii Krajowej, Litewska, Górska, Wiejska, Orzeszkowej, Jasna, Leśna, Kamienna Brama, Nowy Świat (od ul. Marszałka Piłsudskiego do torów), Nadrzeczna, Klasztorna, Bracka, Szewska, Fabryczna, Wrzosowa, Koszarowa.

Osiedle Nr 3

Ul.Sportowa, Spacerowa, Parkowa, Sosnowa, 1.Maja, Klonowa, Rodziewiczówny, Tenisowa, Różana, Słowackiego, Bankowa, Działkowa, Brzozowa, Akacjowa, J.Dąbskiego (prawa strona w kierunku południowym, numery parzyste).

Osiedle Nr 4

Ul. J.Dąbskiego (lewa strona w kierunku północnym, numery nieparzyste), Broniszewska, Śniadeckich, Pionierska, Bydgoska, Grudziądzka, Kwiatowa, Polna, Warszawska, Osadnicza, Wesoła, Piastów, M.Curie Skłodowskiej, Słowiańska.

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Daniel Igielski 03-08-2011 15:00
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Wanda Piwoni 03-08-2011
Ostatnia aktualizacja: Luiza Kowalska 08-06-2015 11:04