herb BIP - Urząd Miejski w Gryficach

www.gryfice.eu

Wybory do organów jednostek pomocniczych Gminy Gryfice - harmonogram zebrań wiejskich.

ZARZĄDZENIE Nr 48/2011
Burmistrza Gryfic
z dnia 07 marca2011roku

w sprawie zwołania zebrań wiejskich w celu wyboru sołtysów i rad sołeckich.

          Na podstawie § 17 ust. 1 załączników Nr 1 – 31 do uchwały Rady Miejskiej w Gryficach z dnia 30 sierpnia 2005 r. Nr XXIX/288/2005 w sprawie statutów sołectw gminy Gryfice ( Dz.Urz. Woj. Zach. Nr 79 poz. 1660 z 2005 r, zm. w Dz. Urz. Woj. Zach. Nr 3 poz. 81z 2008 r.,Nr 93poz. 2646 z 2009 r.i Nr 77 poz. 1472 z 2010 r.)

zarządzam , co następuje:

            § 1. Zwołuję zebrania wiejskie w celu wyboru sołtysów i rad sołeckich na nową kadencję i ustalam harmonogram zebrań wiejskich , stanowiący załącznik do zarządzenia.

            § 2. Wykonanie zarządzenia powierzam Sekretarzowi Gminy i pracownikom wyznaczonym do obsługi i prowadzenia zebrań.

            § 3. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.

 

Burmistrz Gryfic
Andrzej Szczygieł

 

 

Załącznik do
Zarządzenia Burmistrza  Gryfic
z dnia 7 marca 2011 r. Nr 48/2011 

 

H A R M O N O G R A M
ZEBRAŃ   WYBORCZYCH  DO  SAMORZĄDU  MIESZKAŃCÓW  WSI

 

 

Lp.

 

Sołectwo

 

 

Data i godzina

 

Miejsce

 Osoba prowadząca do czasu wyboru przewodniczącego

Obsługa  ze

 strony Urzędu

 

 

1.

Baszewice

15.03.2011 r.

godz. 17.30

Świetlica

Wanda Piwoni

Przemysław

Kubalica

2.

Barkowo

15.03.2011 r.

godz. 17.3 0

Świetlica

Waldemar

Wawrzyniak

Wiesława Kieler

3.

Grądy

16.03.2011r.

godz. 17.30

Świetlica

Waldemar

Wawrzyniak

Alicja Bojówka

4.

Przybiernówko

17.03.2011r.

godz. 17.30

Świetlica

 

Waldemar

Wawrzyniak

Grzegorz Szredziński

5.

Rzęskowo

17.03.2007 r.

godz. 17.30

Świetlica

Wanda Piwoni

Regina Borowiak

6

Rybokarty

21.03.2011 r.

godz. 18.00

Świetlica

Wanda Piwoni

Ewa Wodnicka

7

Otok

21.03.2011 r.

godz. 16.30

W autobusie

Waldemar

Wawrzyniak

Przemysław

Kubalica

8

Dziadowo

22.03.2011 r.

godz. 17.30

Świetlica

Waldemar

Wawrzyniak

Jadwiga Haracewiat

9

Skalin

22.03.2011 r.

godz. 17.00

,, Hubertówka"

Wanda Piwoni

Regina Borowiak

10

Smolęcin

23.03.2011 r.

godz. 17.30

Świetlica

Waldemar

Wawrzyniak

Wiesława Kieler

11

Zielin

24.03.2011 r.

godz. 18.00

Mieszkanie sołtysa

Waldemar

Wawrzyniak

Jadwiga Haracewiat

12

Sikory

24.03.2011 r.

godz. 18.00

Mieszkanie sołtysa

Wanda Piwoni

Zbigniew Szuszkiewicz

13

Świeszewo

27.03.2011 r.

godz. 14.00

Świetlica

Wanda Piwoni

Małgorzata Poźniak

14

Witno

28.03.2011 r.

godz. 15.00

Mieszkanie sołtysa

Wanda Piwoni

Ewa Wodnicka

15

Wilczkowo

28.03.2011 r.

godz. 17.30

Świetlica

 

Waldemar

Wawrzyniak

Henryk Chmiel

16

Ościęcin

29.03.2011 r.

godz. 19.00

Klub

Wanda Piwoni

Dorota Trzaska

17

Niedźwiedziska

29.03.2011 r.

godz. 17.00

Świetlica

Waldemar

Wawrzyniak

Grzegorz Szredziński

18

Kukań

30.03.2011 r.

godz. 17.30

Świetlica

Waldemar

Wawrzyniak

Andrzej Szczepankiewicz

19

Dobrzyń

31.03.2011 r.

godz.17.30

Mieszkanie sołtysa

Waldemar

Wawrzyniak

Henryk

Chmiel

20

Zaleszczyce

3.04.2011 r.

godz. 14.00

Wiata - Borzyszewo

Wanda

Piwoni

Małgorzata

Poźniak

 

21

Waniorowo

4.04.2011 r.

godz. 17.00

Szkoła

Wanda Piwoni

Alicja Misiecka

22

Trzygłów

4.04.2011 r.

godz. 18.00

Świetlica

( we wsi)

Waldemar

Wawrzyniak

Krzysztof Kałęcki

23

Rotnowo

5.04.2011 r.

godz. 18.00

Świetlica

Waldemar

Wawrzyniak

Marta Majewska

24

Lubieszewo

5.04.2011 r.

godz. 17.30

Autobus

Wanda Piwoni

Karina Markowska

25

Stawno

6.04.2011 r.

godz. 18.00

Świetlica

Waldemar

Wawrzyniak

Andrzej Szczepankiewicz

26

Borzęcin

7.04.2011 r.

godz. 16.00

W autobusie

Wanda Piwoni

Dorota Parduła

 

27

Górzyca

7.04.2011 r.

godz. 17.00

Świetlica

Waldemar

Wawrzyniak

Alicja Misiecka

28

Kołomąć

11.04.2011r.

godz.17.00

Świetlica

Świeszewo

Wanda Piwoni

Dorota Trzaska

29

Prusinowo

11.04.2011 r.

godz. 18.00

Szkoła

Waldemar

Wawrzyniak

Zbigniew Szuszkiewicz

30

Rzęsin

12.04.2011r.

godz.18.00

Bud. SGR

w Rzęsinie

Wanda Piwoni

Marta Majewska

31

Jasiel

12.04.2011 r.

godz. 18.00

Sala szkoleń w biurze powiatowym  ARiMR w Ościęcinie

Waldemar

Wawrzyniak

Krzysztof Kałęcki

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Daniel Igielski 11-03-2011 14:24
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Wanda Piwoni 11-03-2011
Ostatnia aktualizacja: Daniel Igielski 11-03-2011 14:26