herb BIP - Urząd Miejski w Gryficach

www.gryfice.eu

Wykaz sołectw Gminy Gryfice


WYKAZ SOŁECTW GMINY GRYFICE

Lp.

Sołectwo

Imię i nazwisko Sołtysa,

dane do kontaktu

Członkowie Rady Sołeckiej

1.

Barkowo

(Lubin, Brodniki, Grębocin)

Edward Kotlewski

Barkowo 14/2

tel. 091-38-55-023

1. Halina Szyszka

2. Grzegorz Gołębiowski

3. Bogumiła Lewandowska

4. Bożena Kościk

5. Beata Dąbrowska

2.

Baszewice

Jacek Kozłowski

Baszewice 14a

091- 38- 56-314

1. Bożena Kosmala

2. Barbara Kozłowska

3. Stanisław Zduńczyk

3.

Borzęcin

Jolanta Syniec

Borzęcin 1

091-38-418-79

1. Lech Nowak

2. Benita Kozioł

3. Daniel Syniec

4.

Dobrzyń

Jolanta Poczobyt

Dobrzyń 2

607-851-070

1. Zofia Lańczak

2. Ryszard Poczobyt

3. Grzegorz Pociejewski

5.

Dziadowo

Tomasz Szrejder

Dziadowo 6

091-38-418-44

1. Anna Szrejder

2. Teresa Trukan

3. Piotr Kwapiszewski

6.

Górzyca

Stanisław Ossowski

Gorzyca 2

091-38-418-25

1. Tomasz Kaszlej

2. Dorota Konstanciak

3. Anna Matyśniak

7.

Grądy

Eugeniusz Jancz

Grądy 15

091-384-13-71

1. Aurelia Romańczuk

2. Grzegorz Mikuś

3. Tadeusz Mikuś

8.

Jasiel

(Zagórcze)

Oleksiewicz Ludwik

Jasiel 19

091-38-555-55

1. Kaniewska Irena

2. Kuśmierek Maria

3. Edward Zemlik

9.

Kołomąć

Sławomir Zieliński

Kołomąć 4/1

091-38-541-91

1. Alina Perek

2. Dorota Turowska

3. Wojciech Pietrzak

10.

Kukań

Robert Bułhak

Wołczyno 1/4

91 38 418 32

1. Jolanta Jeleń

2. Ryszard Nadolny

3. Marek Kondratowicz

4. Katarzyna Bułhak

11.

Lubieszewo

Iwona Dłubak

Lubieszewo 20

091-38-422-24

1. Tomasz Iłowiecki

2. Joanna Sowa

3. Stanisław Rymarczyk

12.

Niedźwiedziska

Maciej Węgielski

Niedźwiedziska 4

091-38-327-97

1. Piotr Żywiec

2. Małgorzata Żywiec

3. Józef Troczyński

13.

Otok

(Zacisze)

Bronisław Jaremko

Otok 27

091-38-410-09

1. Dorota Pruczkowska

2. Wojciech Wiśniewski

3. Anna Dworek

4. Teresa Bogucka

5. Urszula Nowakowska

14.

Ościęcin

(Podłęcze)

Rudzki Norbert

Ościęcin 8

091-852-16-09

1. Marek Farmuz

2. Alina Rosiak

3. Ryszard Nowacki

4. Jacek Hałuszko

15.

Prusinowo

(Niekładź)

Maria Szafrańska

Prusinowo 2/3

091-38-455-72

1. Zdzisław Jopek

2. Zenon Surocki

3. Ryszard Czerwiec

4. Jerzy Siekierka

16.

Przybiernówko

Wiesław Pakulniewicz

Przybiernówko 62

091-38-413-60

1. Sławomir Chmura

2. Dorota Czyżewska

3. Szymon Szredziński

4. Teresa Kołodziejczyk

5. Anna Bryda

6. Grażyna Smolińska

17.

Rotnowo

(Skowrony)

Mariola Rusek

Rotnowo28

091-38-657-20

1. Elżbieta Bobkiewicz

2. Dariusz Sioła

3. Elżbieta Walczak

4. Elżbieta Wójcik

5. Marek Wójcik

18.

Rybokarty

(Lubków)

Bożena Pawłowska

Rybokarty 19

091-38-414-28

1. Mariola Tomaszewska

2. Anna Hryszkiewicz

3. Tadeusz Balicki

4. Sylwia Krzywak

19.

Rzęsin

Bernarda Szczur

Rzęsin 2/8

698624435

1. Jan Winiarski

2. Maria Pluta

3. Zofia Misiura

4. Henryka Białek

5. Grażyna Stępniak

20.

Rzęskowo

Wiesław Polanowski

Rzęskowo 36

091-38-421-96

1. Dorota Siemaszko

2. Mirosława Feuerman

3. Sławomir Sidor

4. Aleksander Ciesielski

21.

Sikory

(Mierzyn)

Ewa Kubczyk

Sikory 11

091-38-547-56

1. Anna Zawadzka

2. Grzegorz Chmielecki

3. Elżbieta Nowicka

22.

Skalin

(Raduń)

Bronisław Urbanowicz

Skalin

091-38-566-72

1. Halina Tęcza

2. Adam Matrunionek

3. Piotr Łasewicz

4. Zbigniew Mackiewicz

23.

Smolęcin

( Łopianów)

Paweł Ługowski

Smolęcin 22

091-38-460-41

1. Marta Adamczyk

2. Teresa Rybicka

3. Magdalena Wronkowska

4. Eugeniusz Rybicki

5. Józef Młynarski

24.

Stawno

(Sokołów)

Mieczysław Szydlarski

Stawno 9

600-047-429

1. Maria Marcinowska

2..Tomasz Sobiech

3. Wiesław Borowicz

4. Wiesława Borowicz

25.

Świeszewo

Jan Springer

Świeszewo 29

091-38-414-72

1. Teresa Błaszczyk

2. Iwona Pol

3. Genowefa Robelka

4. Barbara Rodkiewicz

5. Urszula Wiącek

6. Marcin Wiwacz

26.

Trzygłów

( Grochów)

Brygida Lisiak

Trzygłow 13

091-38-416-89

1. Anna Przepióra

2. Krystyna Cymkiej

3. Barbara Małecka

27.

Waniorowo

Jadwiga Król

Waniorowo 13

091-38-562-54

1. Halina Lesiak

2. Maria Kunc

3. Jan Duchnik

28.

Wilczkowo

Janusz Budzelewski

Wilczkowo 11/2

091-38-414-77

1. Władysław Major

2. Marcin Paszkowski

3. Marta Budzelewska

29.

Witno

Mikołaj Wołodźko

Witno 3

091-38-281-09

1. Zenon Orynicz

2. Robert Wołodźko

3. Karol Hermak

30.

Zaleszczyce

(Borzyszewo, Jabłonowo, Popiele)

Urszula Dukiewicz

Jabłonowo 2

091-38-436-97

1. Andrzej Pawlik

2. Dorota Wosik

3. Dagmara Markowska

31.

Zielin

Krystyna Dąbrowska

Zielin 8a

091-38-427-61

1. Marek Kalbukowski

2. Roman Kalbukowski

3. Ireneusz Muzyczka

4. Jacek Dąbrowski

Stan na dzień 31.03.2010 r.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Daniel Igielski 29-09-2008 14:32
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Wanda Piwoni 29-09-2008
Ostatnia aktualizacja: Daniel Igielski 01-04-2010 14:19