herb BIP - Urząd Miejski w Gryficach

www.gryfice.eu

Zarządy i Rady Osiedli Miasta Gryfice 2015-2019

ZARZĄDY I RADY OSIEDLI MIASTA GRYFICE

kadencja 2015-2019

Lp.

Osiedle

Skład Zarządu Osiedla, imię i nazwisko przewodniczącego, dane do kontaktu

Członkowie Rady Osiedla

(bez osób wchodzących w skład Zarządu)

1.

Nr 1

Grzegorz Sawicki - przewodniczący

Justyna Nowak
Jarosław Nowak
Zbigniew Prośniewski
Józef Brzeziński
Edyta  Gawlik
Leszek Krajcer

Grzegorz Sawicki
Jarosław Nowak
Ryszard Chmielowicz
Mieczysław Sykucki
Edyta Gawlik
Justyna Nowak
Eleonora Przybylska
Józef Brzeziński
Leszek Krajcer
Zbigniew Prośniewski
Jolanta Mazurek
Bogusława Staszczyk
Anna Sawicka
Henryk Karpicz
Feliks Polanowski

2.

Nr 2

Jacek Zdancewicz - przewodniczący

Beata Smoleńska
Lech Badtke
Stanisław Hołubczak
Wincenty Heilik
Aleksandra Baum
Joanna Woś

Lech Badtke
Alicja Jabłońska
Jerzy Budnik
Wincenty Heilik
Jacek Zdancewicz
Alicja Kufel
Magdalena Kapcewicz
Anna Baum
Aleksandra Baum
Monika Nawrocka
Mirosława Gadomska
Tomasz Antonyk
Beata Smoleńska
Joanna Woś
Stanisław Hołubczak

 

 

 

3

 

 

 

Nr 3

 

 

Stefan Sołowiej - przewodniczący tel. 798-492-455

Władysław Makusz
Paweł Kamiński
Alicja Wiznerowicz
Krzysztof Tokarczyk
Krzysztof Stachowiak
Daniel Orłowski
 

Janina Grochowicz
Władysław Makusz
Czesław Marzec
Stefan Sołowiej
Janusz Kaczmarek
Paweł Kamiński
Alicja Wiznerowicz
Tomasz Malczewski
Krzysztof Tokarczyk
Krzysztof Stachowiak
Monika Kusiakiewicz
Władysława Łebedyńska
Daniel Orłowski
Tadeusz Kusiakiewicz
Witold Jabłonowski

 

 

 

4

 

 

 

Nr 4

 

Wiesław Malaca - przewodniczący

Irena Nowak
Franciszek Kaszczyszyn
Eugeniusz Rozbicki
Krzysztof Brożyński
Krzysztof Kałęcki
Waldemar Wawrzyniak

Wiesław Malaca
Henryk Jaślan
Zofia Ciasnocha
Teresa Domagalska
Krzysztof Brożyński
Sabina Luterek
Irena Nowak
Krzysztof Kałęcki
Franciszek Kaszczyszyn
Danuta Czerska
Eugeniusz Rozbicki
Tadeusz Owczarski
Marcin Malaca
Waldemar Wawrzyniak
Janusz Lubczyński

Osiedle Nr 1
Ul.Nowy Świat (od torów do ul. Niechorskiej), Rapackiego, 6.Marca, Barakowa, Błonie, Gdańska, Gdyńska, Grunwaldzka, Łąkowa, Niechorska, Ks. St. Ruta( od torów do ul. Sienkiewicza), Obrońców Westerplatte, Orkana, Piaskowa, Podwiejska, Pomorska, Mała, Sopocka, Zielona, Słoneczna, Średnia, Reymonta, Sienkiewicza, Bolesława Prusa, Konopnickiej, Żeromskiego, Wybudowanie, Cicha, Kaliska, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Adama Asnyka, Stanisława Palińskiego, Tuwima, Melchiora Wańkowicza, Przestrzenna, Mikołaja Reja, Wincentego Witosa, Brylantowa, Bursztynowa, Perłowa, Rubinowa, Szafirowa, Szmaragdowa i Turkusowa.

Osiedle Nr 2
Ul.Ks. St. Ruta (od ul. Niepodległości do torów), Wojska Polskiego, Strzelecka, Młyńska, Niepodległości, Podgórna, Wałowa, Plac Zwycięstwa, Mickiewicza, 3 Maja, Pocztowa, Kościuszki, 11. Listopada, Kamieńska, Trzygłowska, Wysoka Brama, Starogrodzka, Zdrojowa, Dworcowa, Ogrodowa, Wiśniowa, Irysowa, Osada Zdrój, Niekładzka, Marszałka Piłsudskiego, Cukrownicza, Armii Krajowej, Litewska, Górska, Wiejska, Orzeszkowej, Jasna, Leśna, Kamienna Brama, Nowy Świat (od ul. Marszałka Piłsudskiego do torów), Nadrzeczna, Klasztorna, Bracka, Szewska, Fabryczna, Wrzosowa, Koszarowa.

Osiedle Nr 3
Ul.Sportowa, Spacerowa, Parkowa, Sosnowa, 1.Maja, Klonowa, Rodziewiczówny, Tenisowa, Różana, Słowackiego, Bankowa, Działkowa, Brzozowa, Akacjowa, J.Dąbskiego (prawa strona w kierunku południowym, numery parzyste), Lipowa, Wierzbowa.

Osiedle Nr 4
Ul. J.Dąbskiego (lewa strona w kierunku północnym, numery nieparzyste), Broniszewska, Śniadeckich, Pionierska, Bydgoska, Grudziądzka, Kwiatowa, Polna, Warszawska, Osadnicza, Wesoła, Piastów, M.Curie Skłodowskiej, Słowiańska, Jaśminowa, Widokowa.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Luiza Kowalska 08-06-2015 11:03
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Luiza Kowalska 08-06-2015
Ostatnia aktualizacja: Luiza Kowalska 25-06-2015 10:25