herb BIP - Urząd Miejski w Gryficach

www.gryfice.eu

Składy osobowe stałych komisji Rady Miejskiej w Gryficach VII kadencji od 22.12.2014 r.

Składy osobowe stałych komisji Rady Miejskiej w Gryficach VII kadencji w latach 2014 - 2018.

Stałe komisje Rady Miejskiej powołane zostały uchwałami:

- Nr III/5/2014 z dnia 22.12.2014 r. w sprawie powołania Komisji Budżetu i Finansów.
- Nr III/9/2014 z dnia 22.12.2014 r. w sprawie powołania Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Komisji Budżetu i Finansów.
- Nr III/6/10/2014 z dnia 22.12.2014 r. w sprawie powołania Komisji Gospodarki i Ochrony Środowiska, - Nr III/ 10 / 2014 z dnia 22.12.2014 r. w sprawie powołania Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Komisji Gospodarki i Ochrony Środowiska.
- Nr III/7/2014 z dnia 22.12.2014 r. w sprawie powołania Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, - Nr III/ 11 / 2014 z dnia 22.12.2014 r. w sprawie powołania Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
- Nr III/8/2014 z dnia 22.12.2014 r. w sprawie powołania Komisji Edukacji, Kultury i Sportu, – Nr III/ 12 / 2014 z dnia 22.12.2014 r. w sprawie powołania Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Komisji Edukacji, Kultury i Sportu.
- Nr III/3/2014 z dnia 22.12.2014 r. w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej, - Nr IX/ 75 / 2015 z dnia 23.04.2015 r. w sprawie powołania Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej.
- Nr XI/99/2015 z dnia 30.06.2015 r. w sprawie zmiany składu osobowego Komisji Edukacji, Kultury i Sportu.
- Nr XI/100/2015 z dnia 30.06.2015 r. w sprawie przyjęcia rezygnacji radnego z członka Komisji Gospodarki i Ochrony Środowiska.
- Nr XII/105/2015 z dnia 9.07.2015 r. w sprawie przyjęcia rezygnacji radnej z członka Komisji Gospodarki i Ochrony Środowiska.
- Nr XIII/121/2015 z dnia 9.09.2015 r. w sprawie przyjęcia rezygnacji radnego z członka Komisji Budżetu i Finansów.
- Nr XV/128/2015 z dnia 7 października 2015 r. w sprawie zmiany składu osobowego Komisji Edukacji, Kultury i Sportu.
- Nr XXIII/207/2016 z dnia 11 maja 2016 r. w sprawie uzupełnienia składu osobowego Komisji Rewizyjnej.
- Nr XXIV/225/2016 z dnia 22 czerwca 2016 r. w sprawie powołania Wiceprzewodniczącego Komisji Rewizyjnej.
- Nr XXXII/324/2017 z dnia 8 lutego 2017 r. w sprawie przyjęcia rezygnacji radnego z funkcji członka Komisji Gospodarki i Ochrony Środowiska.
- Nr XXXII/325/2017 z dnia 8 lutego 2017 r. w sprawie powołania radnego do składu osobowego Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
- Nr XL/418/2017 z dnia 26 października 2017 r. w sprawie przyjęcia rezygnacji radnego z funkcji członka Komisji Budżetu i Finansów oraz Komisji Edukacji, Kultury i Sportu.
- Nr XL/ 419/2017 z dnia 26 października 2017 r. w sprawie powołania radnego do składu osobowego Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

I. Komisja Budżetu i Finansów

  1. Hołubczak Stanisław – Przewodniczący Komisji
  2. Domagalska Teresa – Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Borowiecki Jacek
  4. Brożyński Krzysztof
  5. Dzikowski Henryk
  6. Krajcer Leszek
  7. Kubacki Lucjan
  8. Kubiak Jarosław
  9. Łabędzki Grzegorz
  10. Mikulska Monika
  11. Pelc Marzena
  12. Sawicki Grzegorz
  13. Smoleńska Beata
  14. Sokołowski Zdzisław
  15. Tokarczyk Krzysztof
  16. Walczak Elżbieta

II. Komisja Gospodarki i Ochrony Środowiska

  1. Sawicki Grzegorz - Przewodniczący Komisji
  2. Heilik Wincenty - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Hołubczak Stanisław
  4. Borowiecki Jacek
  5. Brożyński Krzysztof
  6. Domagalska Teresa
  7. Dzikowski Henryk
  8. Kubiak Jarosław
  9. Malczewski Tomasz
  10. Pietrzak Wiesław
  11. Sokołowsk Zdzisław
  12. Tokarczyk Krzysztof
  13. Walczak Elżbieta

III. Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi

  1. Malczewski Tomasz - Przewodniczący Komisji
  2. Mikulska Monika - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Heilik Wincenty
  4. Kaszlej Tomasz
  5. Kubacki Lucjan

IV. Komisja Edukacji, Kultury i Sportu

  1. Pelc Marzena – Przewodnicząca Komisji
  2. Łabędzki Grzegorz – Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Kamiński Paweł
  4. Krajcer Leszek

VI. Komisja Rewizyjna

  1. Domagalska Teresa – Przewodnicząca Komisji
  2. Brożyński Krzysztof – Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Hołubczak Stanisław
  4. Kubiak Jarosław
  5. Mikulska Monika
  6. Pelc Marzena
  7. Sawicki Grzegorz

Gryfice, dn. 26.10.2017 r.

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Luiza Kowalska 15-01-2015 12:12
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Zbigniew Szuszkiewicz 15-01-2015
Ostatnia aktualizacja: Luiza Kowalska 10-11-2017 09:25