Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Gryficach
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Redakcja

# Imię i nazwisko Telefon Fax e-mail
1 Alicja Bojówka 91-385-32-12 91-385-32-07 sekretarz@urzad.gryfice.eu
2 Aneta Chruścielewska 91-385-32-53 91-385-32-07 chruscielewska@urzad.gryfice.eu
3 Daniel Igielski 91-385-32-21 91-385-32-07 igielski@urzad.gryfice.eu
4 Grzegorz Drążkowiak 91 38 53- 245 91 38 53- 207 drazkowiak@urzad.gryfice.eu
5 Izabela Sobiech 913853216 brm@urzad.gryfice.eu
6 Marek Jędraszewski 91-385-32-42 91-385-32-07 jedraszewski@urzad.gryfice.eu
7 Karina Markowska 91-385-32-38 91-385-32-07 kadry@urzad.gryfice.eu
8 Luiza Kowalska 91-385-32-24 91-385-32-07 kowalska@urzad.gryfice.eu
9 Karolina Mikulin 91 38 53 244 91-385-32-07 mikulin@urzad.gryfice.eu
10 Katarzyna Młynarska 91-385-32-43 91-385-32-07 mlynarska@urzad.gryfice.eu
11 Dagmara Ratajczak 91-385-32-44 91-385-32-07 ratajczak@urzad.gryfice.eu
12 Włodzimierz Rączkowiak 91-385-32-52 91-385-32-07 raczkowiak@urzad.gryfice.eu
13 Katarzyna Rojek 91-385-32-47 rojek@urzad.gryfice.eu
14 Mirosław Tyburski 91-385-32-61 91-385-32-07 tyburski@urzad.gryice.eu
15 Leszek Wójcikiewicz 91-385-32-59 91-385-32-07 wojcikiewicz@urzad.gryfice.eu
16 Anna Żołnowska 91 -38-53-204 91-385-32-07 zolnowska@urzad.gryfice.eu